Registrace

Registrovat se mohou pouze právnické nebo fyzické osoby (OSVČ), které se zabývají obchodem s motorovými vozidly nebo podnikají v příbuzných oblastech na základě příslušných živnostenských oprávnění (autoservis, vrakoviště, atd).

V případě, že splňujete výše uvedené podmínky a máte zájem o vstup do partnerské části portálu a účastnit se aukcí vozidel AUTOauction zaregistrujte se prosím vyplněním registračního formuláře a akceptací Všeobecných obchodních podmínek internetové aukce AUTOauction (VOP).

Pro registraci je nutné vyplnění formuláře, který se objeví po kliknutí na tlačítko „Pokračovat“. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Registrace je zdarma a nevznikají tím pro vás žádné náklady. Po odeslání registračního formuláře vám budou na uvedený e-mail zaslány VOP a aktivační kód. Tento aktivační kód je třeba zadat pro dokončení a uložení registrace.

Následně vás do pěti pracovních dnů od registrace budeme kontaktovat ohledně dalších kroků spojených se schválením a aktivací vašeho uživatelského účtu.

Provozovatel aukce společnost AUTOauction Group s.r.o. si vyhrazuje právo registraci do systému odmítnout bez udání důvodu.

Váš tým AUTOauction Group