Registrace

Jak se registrovat do internetové aukce?

V případě, že máte zájem o vstup do partnerské části portálu a účastnit se aukcí vozidel AUTOauction zaregistrujte se prosím vyplněním registračního formuláře a akceptací Všeobecných obchodních podmínek internetové aukce AUTOauction. Registrovat se mohou pouze právnické nebo fyzické osoby, které se zabývají obchodem s motorovými vozidly nebo podnikají v příbuzných oblastech na základě příslušných živnostenských oprávnění.

Pro registraci je nutné vyplnění formuláře, který se objeví po kliknutí na tlačítko Pokračovat. Dále je nutné vložit do systému elektronickou kopii živnostenského listu nebo výpisu z obchodního rejstříku. Pokud jste plátci DPH, tak také potvrzení o registraci plátce DPH. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Tato registrace je zdarma a nevznikají tím pro vás žádné náklady.

Po uložení a schválení registrace od nás dostanete e-mailem zprávy o aktivaci účtů, na základě něhož jste oprávněni dražit vozidla na www.autoauction.cz.

Provozovatel aukce společnost AUTOauction Group s.r.o. si vyhrazuje právo registraci do systému odmítnout bez udání důvodu.

Váš tým AUTOauction Group